Bota

Trump sërish në qendër të medieve, krahason Melanian me zonjën e parë “Jackie O”

Trump krahason Melanian me zonjën e famshme Jacqueline Kennedy Onassis, të njohur si Jackie O.
Featured image of article: Trump sërish në qendër të medieve, krahason Melanian me zonjën e parë “Jackie O” Presidenti Donald Trump dhe Melania Trump

SHBA- Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, është bërë sërish pjesë e titujve kryesorë, këtë herë pasi e ka krahasuar bashkëshorten e tij, Melania Trump, me një tjetër zonjë të famshme, Jacqueline Kennedy Onassis. Këtë deklaratë ai e ka bërë në një intervistë me Fox News të premten.

Kontribuuesi CNN dhe autori i “First Women”, Kate Andersen Brower, bashkohet me rrethin e plotë për të diskutuar. Çfarë pyetje keni për Brower?

Për më shumë shihni videon e mëposhtme:

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

 

(B.B/ Dosja.al)

Shto Koment