Bota

Troket festa në Mbretërinë e Bashkuar/ Zbukurohet Kalaja e Mbretëreshës, familjet harrojnë Covid-19 përpara Krishlindjeve, shtëpitë e tyre mbushen me drita

Ndërkohë në familjet e Mbretërisë së Bashkuar, ka trokitur festa ku të gjitë po zbukrojnë shtëpitë e tyre.

BRITANI– Kalaja ku mbretëresha Elizabeth po qëndron ka marrë një pamje magjike nga zbukurimet për Krishlindje. Kalaja e Windsor është zbukuruar me kurora, drita dhe një pemë 20 metra.

Ndërkohë në familjet e Mbretërisë së Bashkuar, ka trokitur festa ku të gjitë po zbukrojnë shtëpitë e tyre.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Rezidenca mbretërore Berkshire, ku mbretëresha dhe Duka i Edinburgut do të kalojnë sezonin festiv është shndërruar me drita vezulluese, kurora festive dhe pemë të Krishtlindjeve të larta 20 metra të mbushura me engjëj. Krishlindjet e kanë kthyer rezidencën mbretërore në një vend magjik.

Burimi: Daily mail

Shto Koment