Aktualitet

Tritol lokalit në Vlorë, pronari e pikasi para se të shpërthente, çfarë ndodhi pak para mesnatës në qytetin bregdetar?!

Pronari i lokalit ka njoftuar menjëherë policinë, e cila ka rrethuar venndgjarjen dhe ka mundur të heqë pakon me lëndën shpërthyese. 
Featured image of article: Tritol lokalit në Vlorë, pronari e pikasi para se të shpërthente, çfarë ndodhi pak para mesnatës në qytetin bregdetar?! Foto ilustruese

VLORË- Një sasi tritoli është vendosur mbrëmjen e djeshme në një lokal shumë pranë lagjes 28 nëntori në qytetin e Vlorës. Lënda shpërthyese u pikas nga pronari i lokalit, para se të shpërthente. Ky i fundit ka njoftuar menjëherë policinë, e cila ka rrethuar venndgjarjen dhe ka mundur të heqë pakon me lëndën shpërthyese.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

(f.g/dosja.al)

Shto Koment