Showbiz

Trëndafila rozë dhe hashash, Enca zbulon dhuratën e veçantë që mori për ditëlindje

Ajo ka publikuar dy foto, ku në njërën dukej një atmosferë romantike në një dhomë gjumi, një krevat i zbukuruar me lule rozë dhe në foton tjetër duken dy cigare hashash të lidhur me një fjongo rozë.
Featured image of article: Trëndafila rozë dhe hashash, Enca zbulon dhuratën e veçantë që mori për ditëlindje Enca, dhurata e vecante qe mori

TIRANË– Përmes një postimi në Instastory, këngëtarja Enca ka zbuluar dhuratën e veçantë që ka marrë për ditlindje. Ajo ka publikuar dy foto, ku në njërën dukej një atmosferë romantike në një dhomë gjumi, një krevat i zbukuruar me lule rozë dhe në foton tjetër duken dy cigare hashash të lidhur me një fjongo rozë.

Këngëtarja është e njohur për postimet e shumta në rrjete sociale, por më së shumti postimet e saj janë për përditshmërinë dhe jetën e saj si këngëtare. Përsa i përket jetës private, ajo ka qenë gjithmonë shumë hermetike.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

(E.S. Dosja.al)

Shto Koment