ShowbizVirale

VIDEO/ Rrihet Trejsi Sejdini brenda makinës luksoze?! Dalin pamjet, djemtë e veshur me tuta Adidas shkulin vajzën nga flokët

Makina tip Audi A8 përkon me makinën e publikuar nga vetë Sejdini në rrjetet sociale, ku modelja ka pozuar jo pak herë, dhe mediat kanë aluduar se bëhet fjalë për një nga makinat që i ka dhuruar Leonard Duka, i njohur si i dashuri i Trejsit, tashmë në kërkim për vrasjen e Santiago Malkos.
Featured image of article: VIDEO/ Rrihet Trejsi Sejdini brenda makinës luksoze?! Dalin pamjet, djemtë e veshur me tuta Adidas shkulin vajzën nga flokët Trejsi Sejdini, dhe pamjet ne rrjetet sociale

TIRANË– Një video po qarkullon në ku shihet sesi disa të rinj dhunojnë një vajzë që ndodhet brenda një makine tip “Audi A8”. Jeta OSh Qef, ka publikuar e para videon dhe shkruan se personi që e ka xhiruar ka shkruar në redaksi se vajza që dhunohet brenda makinës është Trejsi Sejdini, dhe se video është xhiruar në muajin maj. “Esht bo n maj si video. N tiron.’’, -shkruan dërguesi. 

Në pamje shihet në largësi një vajzë të cilës i shkulin flokët disa djem të veshur shtrenjtë, njëri prej tyre me tuta Adidas.

 

 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Makina tip Audi A8 përkon me makinën e publikuar nga vetë Sejdini në rrjetet sociale, ku modelja ka pozuar jo pak herë, dhe mediat kanë aluduar se bëhet fjalë për një nga makinat që i ka dhuruar Leonard Duka, i njohur si i dashuri i Trejsit, tashmë në kërkim për vrasjen e Santiago Malkos.

Makina e Trejsi Sejdinit

Nuk dihet nëse vajza në këtë video është Trejsi Sejdini, megjithëse Dosja.al ka kontaktuar me modelen, dhe kjo e fundit nuk ka dhënë përgjigjie. Nuk është hera e parë që bukuroshja Trejsi Sejdini përfshihet në një sherr. Edhe më herët, ajo është filmuar në klubet e natës teksa rrihet me vajza të tjera, por gjithnjë modelja i ka mohuar këto pamje, duke thënë se nuk ka qenë ajo në videot që kanë dalë në mediat sociale.

(F.g/dosja.al)

Shto Koment