Showbiz

Trejsi nxjerr të pasmet me tanga dhe tollumbace në gojë, e bija e biznesmenit konsumon tortë/ Gomar, ushqim të bollshëm dhe sfida në Tik Tok, e diela në karantinë e VIP-ave shqiptarë

VIDEO
E njëjta gje vlen edhe për VIP-at tanë, që këtë të dielë e kanë shfrytëzuar për të gatuar, për të ngrënë dhe për të marrë pjesë në sfidat e aplikacionit mjaft të njohur tashmë 'Tik Tok'.
Featured image of article: Trejsi nxjerr të pasmet me tanga dhe tollumbace në gojë, e bija e biznesmenit konsumon tortë/ Gomar, ushqim të bollshëm dhe sfida në Tik Tok, e diela në karantinë e VIP-ave shqiptarë Trejsi Sejdini, Einxhel Shkira dhe Era Istrefi
Përditësuar:

TIRANË– E diela e izolimit tashmë ka ardhur dhe kjo është dita e fundit që të gjithë shqiptarët do të kalojnë të mbyllur brenda gjithë kohës, pa patur mundësi as për të dalë për pazaret. E njëjta gje vlen edhe për VIP-at tanë, që këtë të dielë e kanë shfrytëzuar për të gatuar, për të ngrënë dhe për të marrë pjesë në sfidat e aplikacionit mjaft të njohur tashmë ‘Tik Tok’.

Trejsi Sejdini, e cila ndodhet e izoluar në SHBA, ka ndarë me ndjekësit e saj një video ku shihet me të brendshme dhe duke marrë poza seksi.

Postimi i Trejsi Sejdinit

Françeska Jaçe ka zgjedhur të ndajë me ndjekësit e saj, një video të formave trupore, teksa shihet e veshur sportive.

E bija e biznesmenit të njohur, Lediana Fratari shihet që po konsumon një tortë, teksa ndodhet në karantinën e saj luksoze.

Postimi i Lediana Fratari

Ndërsa Einxhel Shkira po e kalon kohën duke bërë sfida në Tik Tok, me miken e saj Argjira Spanca.

Moderatorja Alketa Vejsiu ka ndarë drekën me ndjekësit e saj.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
Postimi i Alketa Vejsiut

Aktori Rezart Veleshnja e ka kaluar krejt ndryshe këtë të dielë, duke bërë xhiro mbi gomar.

Ndërsa Beatrix Ramosajn e shoqëron muzika në karantinë.

Edhe Era Istrefi gjithashtu e kalon ditën me sfidat e Tik Tok

Postimi i Era Istrefit

 

(f.m/dosja.al)

Shto Koment