Bota

Tragjike në SHBA/ I ati dhunon për vdekje vajzën 3-vjeçare dhe e varros në pyll (Emrin e saj e kishte tatuazh në ballë)

Policia amerikane ka arrestuar Howard Jansen, i cili ka rrahur për vdekje vajzën e tij 3-vjeçare dhe më pas e ka varrosur në pyll, ndërsa ka bërë denoncim në polici se e mitura është zhdukur.
Featured image of article: Tragjike në SHBA/ I ati dhunon për vdekje vajzën 3-vjeçare dhe e varros në pyll (Emrin e saj e kishte tatuazh në ballë) Vajza 3-vjeçare livia Ann Jansen dhe i ati i saj Howard Jansen.

SHBA– Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, ku babai ka rrahur për vdekje vajzën 3-vjeçare.

Bëhet fjalë për Howard Jansen, i cili e ka rrahur brutalisht vajzën e tij 3-vjeçare Olivia Ann Jansen, e më pas trupin e saj e ka varrosur në pyll.

Nga fotot e publikuara në mediat e huaja shihet që i ati  kishte edhe një tatuazh në ballë dhe emrin e vajzës, por ai pas vrasjes makabre e ka shpallur të zhdukur të bijën.

Pas hetimeve policia ka gjetur vajzën e pajetë tek e cila kanë vënë re se ajo kishte plagë të shumta në këmbë e fytyrë, ndërsa nga koka i rridhte akoma gjak.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Menjëherë autoritetet kan  vënë nën pranga babain e vajzës duke e akuzuar për vrasje, ndërsa të dashurën e tij e arrestuan nën akuzën e dhunës psikologjike ndaj të miturve.

Burimi: lawandcrime

A.C/Dosja.al

Shto Koment