Aktualitet

Titujt e portaleve, 24 janar 2021

Po ashtu të njëjtin lajm kanë edhe Syri.net, Shqiptarja.com, dhe abcnews dhe Faxweb. 
Featured image of article: Titujt e portaleve, 24 janar 2021 Dosja.al

TIRANË- Dosja.al ju sjell titujt kryesorë të portaleve për ditën e sotme. Dosja.al në faqe të parë ka lajmin për asksidentin e trefishtë në Fushë-Krujë , ku i vdekur ka mbetur një 46-vjeçar dhe dy gra janë plagosur rëndë.

Po ashtu të njëjtin lajm kanë edhe Syri.net, Shqiptarja.com, dhe abcnews dhe Faxweb.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

TopChannel ka në faqe të parë lajmin për ekonominë në recesion, ndërsa BallkanËeb, ka rrëfimin e një personi i cili i ka mbijetuar torturave naziste.

(A.k.dosja.al)

Shto Koment