Aktualitet

Titujt e portaleve, 12 janar 2021

Titujt e portaleve, 12 janar 2021
Featured image of article: Titujt e portaleve, 12 janar 2021 Dosja

TIRANË– Dosja.al ju sjell titujt kryesorë të portaleve për ditën e sotme.

Dosja.al, Top Channel dhe Panorama dhe abcnews kanë në faqe të parë lajme në lidhje me vaksinimin kundër virusit që nisi ditën e djeshme në Tiranë në stadiumin Air-Albania.  Mediat e tjera kanë në faqe të parë artikuj për intervistat që u transmetuan mbrëmjen e djeshme në televizionet shqiptare.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

(A.B)/Dosja.al

Shto Koment