Virale

Tironsi me zemër të madhe, heq xhupin për t’ja dhuruar endacakut… gabimi që i heq gjithë “pikët”

FOTO
Qytetari sapo pa endacakun që ishte shtrirë në tokë dhe tempretarurat ishin ulur ndjeshëm i dhuroi xhupin e tij.
Featured image of article: Tironsi me zemër të madhe, heq xhupin për t’ja dhuruar endacakut… gabimi që i heq gjithë “pikët” Gjesti i të riut në Tiranë

TIRANË- Një qytetar në Tiranë ka bërë sot një gjest shumë të mirë, duke hequr xhupin e tij dhe ia dhuroi një endacaku që ishte strukur në një cep të rrugës.

Qytetari sapo pa endacakun që ishte shtrirë në tokë dhe tempretarurat ishin ulur ndjeshëm i dhuroi xhupin e tij. Po edhe pse qëllimi ishte shumë i mirë i këtij të riu në Tiranë, sërish ai sot ka bërë një gabim të madh.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Në kohën që jetojnë, kur COVID-19 po përhapet me shpejtësi dhe distancimi social është çelësi për ndërprejen e përhapjes së këtij virusi. Askush nuk e di nëse është i prekur me COVID-19 dhe dhurimi i veshjes nga qytetari në Tiranë mund të shkaktojë një tregjedi.

(A.B. Dosja.al)

Shto Koment