Aktualitet

Tiranë/ Përfshihet nga flakët kioska tek Kulla e Sahatit (Foto)

Siç shihet edhe në foto, shtëllunga tymi kanë përfshirë zonën përreth.  Deri më tani nuk është raportuar për persona të lënduar.
Featured image of article: Tiranë/ Përfshihet nga flakët kioska tek Kulla e Sahatit (Foto) Zjarri tek Kulla e Sahatit

TIRANË- Një kioskë pranë Kullës së Sahatit në qendër të kryeqytetit është përfshirë nga flakët.

Siç shihet edhe në foto, shtëllunga tymi kanë përfshirë zonën përreth.  Deri më tani nuk është raportuar për persona të lënduar.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
Zjarri tek Kulla e Sahatit

Zjarri ka ngjallur panik tek qytetarët, në një zonë tejet të frekuentuar.  Në vendngjarje kanë shkuar forcat zjarrfikëse dhe policia.

(f.g/dosja.al)

Shto Koment