Aktualitet

Aksident në Tiranë, 65-vjeçari me biçikletë përplaset nga një mjet dhe përfundon në spital

Mësohet se 65-vjeçari, po lëvizte me biçikletë në momentin që është përplasur nga një automjet i drejtuar nga 25-vjeçari me inicialet L.C..
Featured image of article: Aksident në Tiranë, 65-vjeçari me biçikletë përplaset nga një mjet dhe përfundon në spital Foto Ilustruese
Përditësuar:

TIRANË– Një 65-vjeçar me inicialet H.Ll., ka mbetur i plagosur si pasojë e një aksidenti automobilistik.

Mësohet se 65-vjeçari, po lëvizte me biçikletë në momentin që është përplasur nga një automjet i drejtuar nga 25-vjeçari me inicialet L.C..

I lënduari aktualisht ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve, jashtë rrezikut për jetën.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Ndërsa, drejtuesi i mjetit është shoqëruar për në komisariatin e Policisë Nr.2., dhe po hetohet për shkaqet e aksidentit.

(f.m/dosja.al)

Shto Koment