Sport

Tirana prezanton blerjen e re, Toshevski vishet bardhelu. Egbo nën urdhra një mbrojtës më shumë

Futbollisti do bashkohet me Tiranën në ditën në vijim dhe tashmë Emanuel Egbo do mund të ketë një mbrojtës më shumë nën urdhrat e tij.
Featured image of article: Tirana prezanton blerjen e re, Toshevski vishet bardhelu. Egbo nën urdhra një mbrojtës më shumë Kristijan Toshevski dhe Refik Halili

TIRANË– Klubi i Tiranës ka prezantuar sot blerjen më të re. Në një njoftim zyrtar, Tirana bën me dije se ka nënshtruar sot me lojtarin Kristijan Toshevski.

Kristijan Toshevski dhe Refik Halili

Futbollisti do bashkohet me Tiranën në ditën në vijim dhe tashmë Emanuel Egbo do mund të ketë një mbrojtës më shumë nën urdhrat e tij.

Kristijan Toshevski

“Klubi i Futbollit Tirana njofton afrimin e lojtarit Kristijan Toshevski. Mbrojtësi i djathtë vjen si një përforcim me shumë vlera për dy sezonet e ardhshme pranë skuadrës bardheblu. Futbollisti do t’i bashkohet Tiranës në fazën përgatitore e cila pritet te fillojë në ditët në vazhdim. #forcatirona”, shkruhet në njoftim.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Po këtë merkato bardheblutë kanë afruar dhe Ardit Tolin dhe sulmuesit Albion Avdijaj. Kristijan Toshevskit bëhet blerja e tretë.

(A.B. Dosja.al)

Shto Koment