Sport

Tirana gati për një tjetër goditje në merkato, siguron futbollistin e Kombëtares

Klubi i Tiranës nuk di të ndalet në merkaton ofron në skuadër dhe futbollistin e Kombëtares Andi Lila.
Featured image of article: Tirana gati për një tjetër goditje në merkato, siguron futbollistin e Kombëtares Andi Lila

TIRANË-Klubi i Tiranës nuk di të ndalet në merkato,  siguron shërbimet e futbollistit të Kombëtares Andi Lila.  Futbollisti duket se do ta mbyllë karrierën  me 24 herë kampionët e Shqipërisë.

Futbollisti Lila në eksperiencën e tij të parë me klubin e Tiranës ka fituar titullin kampion dhe Kupën e Shqipërisë.

Tekniku Ardian Mema gjatë  kësaj merkatoje  vere ka bërë shumë lëvizje cilësore duke shtuar futbollist me vlerë në skuadër që e bëjnë Tiranën rivale të fortë për të fituar kampionatin dhe Kupën.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Bardheblutë më parë kanë afruar në skuadër futbollistin Kristi Vangjeli dhe duken se e kanë përforcuar skuadrën në të gjitha repartet.

(D.K/Dosja.al)

Shto Koment