Sociale

Tirana 2 ditë pa drita, ja zonat ku do të ketë ndërprerje të energjisë elektrike

Sipas njoftimit për mediat nga OSHEE bëhet me dije se disa zona nuk do të kenë energji në datat 2 dhe 3 gusht, për shkak të punimeve që po bëhen në rrjet. 
Featured image of article: Tirana 2 ditë pa drita, ja zonat ku do të ketë ndërprerje të energjisë elektrike Qiri dhe një llambë e pandezur (Ilustrim)

TIRANË- OSHEE ka njoftuar të gjithë banorët e Tiranës se në dy ditët në vijim do të ketë ndërprerje të energjisë në disa zona.

Sipas njoftimit për mediat nga OSHEE bëhet me dije se disa zona nuk do të kenë energji në datat 2 dhe 3 gusht, për shkak të punimeve që po bëhen në rrjet. 

NJOFTIMI I PLOTË

Njoftim për abonentët Tiranë📌

Datat 2-3 GUSHT📍

Për shkak të punimeve për rikonstruksionin e kabinave, në datat 2 dhe 3 gusht do të stakohet energjia në disa zona në Tiranë

2 gusht📌📌

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

09:00-16:00 rruga e Dibrës, pranë Spitalit “Nënë Tereza”, rruga “Don Bosko”, rruga “At Zef Pëllumbi”✔️

23:00-05:30📍 rruga “Jorgo Plaku”, pranë rrugës “5 Maji” ✔️

09:00 deri 15:00📍 rruga e Barrikadave, pranë Shkollës “Sami Frashëri”, zona tek Kthesa e Kamzës, rruga “Ferit Xhajko”, përballë ish Restorant Durrësit✔️

3 gusht📌📌

09:00-16:00 rruga “Jorgo Plaku”, pranë rrugës “5 Maji”, rruga “Ferit Xhajko”, rruga “Omer Nishani” ✔️

9:00 deri 15:00📍 rruga “Siri Kodra”, rruga “Reshit Petrela”, rruga “Mahmut Xhelili” ✔️

Ditët e fundit ndërpreja e energjisë në Tiranë është bërë një fenomen i zakonshëm, pasi po kryhen punime në rrjet.

Shto Koment