Aktualitet

Tinka Kurti, Reshat Arbana, Margarita Xhepa! Personalitetet e njohura që do të vaksionohen të dielën me ‘Pfizer’

Margarita Xhepa e Dhimitër Anagnosti, Tinka Kurti e Reshat Arbana do të jenë artistët e njohur shqiptarë që do të vaksinohen ditën e dielë me dozën e parë të ‘Pfizer’.
Featured image of article: Tinka Kurti, Reshat Arbana, Margarita Xhepa! Personalitetet e njohura që do të vaksionohen të dielën me ‘Pfizer’

TIRANË– Margarita Xhepa e Dhimitër Anagnosti, Tinka Kurti e Reshat Arbana do të jenë artistët e njohur shqiptarë që do të vaksinohen ditën e dielë me dozën e parë të ‘Pfizer’.

Emrat e mësipërm do të jetën në mesin e personaliteve që do të vaksinohen të dielën në ambientet e ‘Air Albania’.

Procesi i vaksinimit të të moshuarve personalitete ka ngjallur shumë debat mes Ramës dhe Metës. Ky i fundit është shprehur se qeveria po vepron si në diktaturë dhe nuk po i trajton të gjithë njësoj.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Rama iu përgjigj se është e padrejtë që Tinka Kurti e Reshat Arbana të lihen në fund vetëm se janë të njohur.

(A.B)/Dosja.al

Shto Koment