Virale

Tifozët thërrasin në kor ‘Rama ik!’/ Rrjeti shpërthen në meme, ja si e ngushëllon “bashkëshortja”: Të duan!

Por si herë e parë, dhe si Shqipëri që jemi, ndeshja nuk kishte si të niste pa probleme. Fillimisht tifozët u spërkatën me ujë gabimisht si pasojë e mosfunksionimit të sistemit.
Featured image of article: Tifozët thërrasin në kor ‘Rama ik!’/ Rrjeti shpërthen në meme, ja si e ngushëllon “bashkëshortja”: Të duan!

TIRANË– Ditën e djeshme në ndeshjen Shqipëri-Francë,  u inagurua stadiumi i rikonstruktuar “Air Albania Stadium”, ku mori pjesë edhe kryeministri Edi Rama. 

Por si herë e parë, dhe si Shqipëri që jemi, ndeshja nuk kishte si të niste pa probleme. Fillimisht tifozët u spërkatën me ujë gabimisht si pasojë e mosfunksionimit të sistemit.

Më pas një grup tifozësh nisën të bërtisnin në kor: “Rama ik!”. Kaq është dashur dhe rrjeti ka shpërthyer në meme, duke ironizuar kryeministrin.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

 

(k.m/dosja.al)

Shto Koment