Virale

‘Kot që se prishni Koloseun, shumë i vjetër’/ Rama njofton të dielën pa makina, ‘shfrenohet’ rrjeti, nuk e përmbajnë ironinë: Këngëtarët dhe VIP-at do lëvizin si normalisht

Me personazhe kryesore, kryeministrin Edi Rama dhe kryedemokratin Lulzim Basha, krijuesit e rrjeti kanë ‘shfrenuar’ fantazinë duke ironizuar situatën në të cilën ndodhet vendit.

TIRANË– Shembja e Teatrit dhe e diela pa makina nga tetori deri në mars kanë qënë ‘kryefjala’ e aktualitetit në vend. Por nuk kanë munguar as këndvështrimet ndryshe nga faqet e memeve.

Me personazhe kryesore, kryeministrin Edi Rama dhe kryedemokratin Lulzim Basha, krijuesit e rrjeti kanë ‘shfrenuar’ fantazinë duke ironizuar situatën në të cilën ndodhet vendit.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

(k.m/dosja.al)

Shto Koment