Showbiz

“Ti je shpirti i shpirtit të universit”/ Zaho Rama ka ditëlindjen, Rea nuk i kursen fjalët e bukura për të vëllain: Je dashuri!

Nuk kishte si të mungonte një urim dhe nga e motra e tij, Rea, e cila ka shpërndarë një foto me të në rrjetet sociale duke i bërë edhe një dedikim të shkurtër. 
Featured image of article: “Ti je shpirti i shpirtit të universit”/ Zaho Rama ka ditëlindjen, Rea nuk i kursen fjalët e bukura për të vëllain: Je dashuri! Rea dhe Zaho, pamje nga festa e 6-vjeçarit

TIRANË– Djali i kryeministrit Edi Rama, Zaho feston sot 6 vjetorin. Pas fotos së shpërndarë nga e ëma, Linda Rama, shkëputur nga festa, duket se urimet për Zahon nuk  kanë fund.

Nuk kishte si të mungonte një urim dhe nga e motra e tij, Rea, e cila ka shpërndarë një foto me të në rrjetet sociale duke i bërë edhe një dedikim të shkurtër.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

“Ti je shpirti i shpirtit të universit dhe emri yt është dashuri,“-shkruan Rea krahas fotos.

Postimi i Reas

(k.m/dosja.al)

Shto Koment