Showbiz

“Ti je ajo e koronavirusit”/ Gazetarja shqiptare tregon situatën më të sikletshme, shitësja e furrës e ‘turpëron’’: Aha, në televizor dukesh më e bukur

Sidorela Gjoni ka zbuluar një episod mjaft interesant që i ka ndodhur me një shitëse në furrën e bukës.
Featured image of article: “Ti je ajo e koronavirusit”/ Gazetarja shqiptare tregon situatën më të sikletshme, shitësja e furrës e ‘turpëron’’: Aha, në televizor dukesh më e bukur Sidorela Gjoni

TIRANË- Jo të gjithë dalin bukur në televizion e duket se këtë mendim ka pasur shitësja e dyqanit për gazetaren e Top Channel.

Teksa ka qënë e ftuar në emisionin “Ftesë në 5” gazetarja Sidorela Gjoni ka treguar eksperiencën në ekran dhe sa ndikim ka paraqitja fizike në të.

Sidorela zbuloi një episod mjaft interesant që i ka ndodhur me një shitëse në furrën e bukës.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
Në momentin që ka hyrë në dyqan, Sidorela ka tregur se shitësja e pyeti se a është ajo gazetarja që raporton për COVID-19 dhe në momentin që ajo e ka pohuar, shitësja i ka thënë dukesh më e bukur në ekran se sa live.

Kisha dalë dhe ime më thotë që duhet të blesh bukë kur të vish në shtëpi. Hy në dyqan dhe i them shitëses një bukë dhe më thotë ti je ajo e covidit, po i them, aha aty dukesh më e bukur”, tregoi Sidorela.

(A.B)/Dosja.al

Shto Koment