Showbiz

“Ti gjithnjë zgjedh djem…” reagimi epik i ish-burrit të Adriana Matoshit për të dashurin e ri

E ftuar në "Ftesë në 5" Matoshi ka thënë se ish-bashkëshorti kur ka marrë vesh për lidhjen e sja të re i ka thënë se ajo zgjedh gjithmonë djemtë e bukur.
Featured image of article: “Ti gjithnjë zgjedh djem…” reagimi epik i ish-burrit të Adriana Matoshit për të dashurin e ri Albana Matoshi

TIRANË – Adriana Matoshit, ka treguar se çfarë i ka thënë ish-bashkëshorti kur është lidhur me me futbollistin 21-vjeçar Keith Qwen Groenveld.

E ftuar në “Ftesë në 5” Matoshi ka thënë se ish-bashkëshorti kur ka marrë vesh për lidhjen e sja të re i ka thënë se ajo zgjedh gjithmonë djemtë e bukur.

“Ti gjithnjë zgjedh djem të bukur, më tha ku mori vesh për lidhjen” – ka thënë matoshi.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Matoshi tha që është njohur që në gjimnaz me ish- bbashkëshortin e saj Arjan Sylejmani dhe se janë martuar shumë të vegjël.

Edhe pse me 4 fëmijë, aktorja i dha fund martesës së saj gati 15 vjeçare rreth 6 vite më parë, ndërsa sot është duke shijuar lidhjen e saj të re me futbollistin afrikan. Edhe pse është paragjykuar shumë për moshën dhe prejardhjen e të dashurit të saj të ri, në fakt ish- bashkëshorti i saj është ai që e ka këshilluar të mos dëgjojë fjalët e të tjerëve, por vetëm zemrën e saj.

(a.k.dosja.al)

Shto Koment