Showbiz

“Thurim plane kundër Marinës”, Luana pozon krah Ermalit, e motra: O ngatërrestar!

Me një gotë uiski dhe verë, të dy të veshur me të bardha kanë pozuar të qetë para kameras. Por ka qënë përshkrimi i fotos që ka bërë Ermali, ai që i ka trazuar ujrat. 
Featured image of article: “Thurim plane kundër Marinës”, Luana pozon krah Ermalit, e motra: O ngatërrestar! Luana Vjollca dhe Ermal Mamaqi

TIRANË– Moderatori dhe aktori i humorit, Ermal Mamaqi ka postuar një foto me kolegen e tij, Luana Vjollcën. 

Me një gotë uiski dhe verë, të dy të veshur me të bardha kanë pozuar të qetë para kameras. Por ka qënë përshkrimi i fotos që ka bërë Ermali, ai që i ka trazuar ujrat. 

Postimi i Ermal Mamaqit

“Duke thurur plane…ndoshta kundër Marinës…”-shkruan Mamaqi. 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Komenti i tij ka marrë menjëherë përgjigje nga Getoari dhe nga vetë Marina, e cila shkruan: Hahahhahahahha o ngatërrestar.

(k.m/dosja.al)

Shto Koment