Horoskopi

‘Thjesht shijoni, mos refuzoni’/ PARASHIKIMI i horoskopit, Meri Shehu paralajmëron: Kujdes, mos u ‘mbytni’ me një pikë ujë

Astrologia Meri Shehu paralajmëron shenjën e horoskopit që do të ketë një mbrëmje me biseda te këndshme erotike.
Featured image of article: ‘Thjesht shijoni, mos refuzoni’/ PARASHIKIMI i horoskopit, Meri Shehu paralajmëron: Kujdes, mos u ‘mbytni’ me një pikë ujë Meri Shehu

Dashi

Ajo çfare deshironi ne te vertete do te mbetet brenda jush si enderr pasi ne realitet do ti beni bisedat ndryshe dhe mund te veproni spontanisht apo te lidheni me njerezit qe do t’u dalin perpara keto dite

Demi

Do jetoni ne boten tuaj qe e mendoni perfekte po rreth jush do fluturojne kometa qe ne disa raste do zbukurojne qiellin, siyje qe bien por ne disa raste mund t’ju shemben ne koke

Binjaket

Per ju tashme ka me shume se nje mundesi per te arritur aty ku doni. Por ne planin personal nuk duhet te zgjidhni rrugen e manipulimit. Do futeni ne lidhje paralele

Gaforrja

E vetmja gje qe do ju stresoj do jete kargedia qe do krijohet mes jush dhe nje personi te dashur. Mesa duket jeta do ju ndaje perseri duke ju bere sentimental apo hakmarres.

Luani

Per ju kjo periudhe do sjelle shume pune dhe diskutime per investime te cilat nuk do jene shume te favorshme per ju. Nje njohje nje lidhje me punen do kthehet ne erotike

Virgjeresha

Edhe pak ka mbetur qe te pastrohet vaji nga uji i rrjedhshem i planeve tuaja. Nuk duhet te mbyteni me nje luge uje ku perreth pritet nje det mundesish

Peshorja

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Mos mendoni se duke refuzuar apo shperdoruar raste, do fitoni kohe apo do beni zgjedhjen e duhur. Ne kete periudhe çdo gje vjen per kenaqesine tuaj por nuk do kete jetegjatesi. Thjesht shijoni, mos refuzoni

Akrepi

Midis dashurise dhe parave keto dite do rendni pas parave pasi edhe ndjenjat i keni konfuze dhe ju çojne ne shume burime duke ju dhene asgje shpirterore por vetem shqisore

Shigjetari

Do ndryshoni mentalitet ne lidhje me familjen, shtepine dhe marredheniet e hapura. Duhet qe te vendosni qe te shijoni jeten me nje martese te re

Bricjapi

Respekti qe kane per ju mund te ndryshoje si koncept pasi te kuptojne qe per momentin ju intereson puna dhe fitimi. Gjithsesi ndryshimi i pamjes do i beje me te interesuar te tjeret per ju

Ujori

Ju jeni ajo qe do deshironi keto dite. Pavaresisht se nuk do ndjeheni akoma te sigurt ekonomikisht por kjo nuk do ta ule ritmin e kërkesave. Nje lidhje e dyfishte mund te komplikoje jeten erotike

Peshqit

Mos shihni e mos blini gjera te rendesishme kete fundjave. Po keshtu mos merrni vendime per biznes pasi ka nje prapaskene nga dikush i afert

(k.m./dosja.al)

Shto Koment