Showbiz

“Theva dorën”, modelja tregon aksidentin në hotel: Rrëshkita, jam operuar tre herë

Vildane Zenela ka treguar një incident që ka lënë pasoja në fizikun e saj.
Featured image of article: “Theva dorën”, modelja tregon aksidentin në hotel: Rrëshkita, jam operuar tre herë Vildane Zeneli

Vildane Zeneli është një nga modelet më të përfolura shqiptare përsa i përket fizikut të saj mjaft tërheqës. Së fundmi në një intervistë për “NIN”, Vildane ka treguar një incident që la pasoja në fizikun e saj.

Modelja rrëfeu se si kishte rrëshkitur në dyshemenë e lagur të një hoteli në SHBA dhe kishte thyer dorën.

Kisha projekte të papërfunduara me modeling të cilat i humba pas lëndimit. Sigurisht i padita dhe u kompensova. Kam ende hekura në duar dhe kam pasur tri operacione brenda një viti,”- tha Zeneli.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

 

 

Shto Koment