Showbiz

Tha se do të pranonte çdo rol pasi falimentoi! Robert De Niro pëson incident gjatë xhirimeve të filmit, thyen këmbën

De Niro është kthyer në New York për t'u ekzaminuar, aty ku po merr mjekimet e duhura mjekësore.
Featured image of article: Tha se do të pranonte çdo rol pasi falimentoi! Robert De Niro pëson incident gjatë xhirimeve të filmit, thyen këmbën Robert De Niro

SHBA– Aktori Roberto De Niro ka thyer këmbën. Kjo erdhi si pasojë e xhirimeve që aktori po bënte për filmin e ri nga Martin Scoprsese. De Niro është kthyer në New York për t’u ekzaminuar, aty ku po merr mjekimet e duhura mjekësore.

Filmi që De Niro po luan, është bazuar në bestsellerin e David Grann dhe është bërë në vitin 1920 në Oklahoma.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Kujtojmë se De Niro muaj më parë u divorcua nga bashkëshortja e tij. Më pas u bë e ditur se ai kishte falimentuar e se do të pranonte çdo rol që mund ti vinte për të bërë para.

(a.b)/dosja.al

Shto Koment