Showbiz

“Tha është burri im ideal”, biznesmeni gay nuk i ndahet Kujtim Gjuzit: Lyeji edhe ti zoti deputet(FOTO)

Ilirjani kohët e fundit është ka krijuar debat disa herë në rrjetet sociale por jo vetëm, me emra të njohur të politikës shqiptare, por kryesisht  me deputetin Kujtim Gjuzin.
Featured image of article: “Tha është burri im ideal”, biznesmeni gay nuk i ndahet Kujtim Gjuzit: Lyeji edhe ti zoti deputet(FOTO) Elton Ilirjani

TIRANË– Biznesmeni i njohur gay, Elton Ilirjani është  bërë tashmë një prej personazhe më të  përfolur.

Ai është tepër aktiv në rrjetet sociale nga ku poston edhe një pjesë të momenteve gjatë jetës së tij. Ilirjani kohët e fundit është ka krijuar debat disa herë në rrjetet sociale por jo vetëm, me emra të njohur të politikës shqiptare, por kryesisht  me deputetin Kujtim Gjuzin.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Biznesmeni gay nuk la pa e përmendur edhe edhe në emisionin “Why Not”, ku ishte i ftuar sëfundmi, ndërsa vazhdon sërish ta thumbojë Gjuzin përmes postimeve në rrjetet sociale. Së fundmi  ka postuar një foto me buzët  e lyera me të kuq, dhe shkruan krahas saj: Lyeji edhe ti Zoti Deputet 🙂 Me shije Rrushi :).

A.C/Dosja.al

Shto Koment