Politike

“Ters, mace e zezë”, ndjekësit ‘përzënë’ Ramën nga stadiumi, e masakrojnë në komente: Mos e prek topin, shejtan

 • “Jepni jetën”, Rama zbret në stadiumin e ri para ndeshjes me Francën, batuta me futbollistët: Kap ndonjë gjë
 • Teksa ishte ‘live’ në rrjetin sociale, Facebook, komentuesit e quajtën Ramën ‘mace e zezë’ dhe një ters për ekipin kombëtar.
  Featured image of article: “Ters, mace e zezë”, ndjekësit ‘përzënë’ Ramën nga stadiumi, e masakrojnë në komente: Mos e prek topin, shejtan Rama dhe komentet
  Përditësuar:

  TIRANË– Ndjekësit kanë masakruar kryeministrin Edi Rama në komente, pasi ky i fundit një ditë para debutimit të ndeshjes Shqipëri-Francë ka vizituar stadiuin e ri “Air Albania”.

  Teksa ishte ‘live’ në rrjetin sociale, Facebook, komentuesit e quajtën Ramën ‘mace e zezë’ dhe një ters për ekipin kombëtar.

  Macë e zezë është Rama, mos e lejoni të hy në fushë… sepse sjellë fat të zi!”- shkruan njëri.

  Paskena me u rraf 4 5 me 0 E preku topin ky i pari hajde te bejm hajer,”- shkruan një tjetër.

  Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

  Çuna ju uroj fitore dhe ta gezojm te gjith stadiumin po kush i ka dhe doren atij te gjatit ska ber hajer keshtu qe lani mir duart,”– vijon dikush më tej.

  po shkele ti aty është njësoj sikur ka zbritur shejtani nga ferri,”– shkruan edhe dikush.

  Pasditen e sotme Rama, i shoqëruar nga Presidenti i FSHF-së Armando Duka, takoi futbollistët e kombëtares. Nesër pritet që Shqipëria të përballet me Francën, ndeshje e cila do të luhet në stadiumin e ri.

  (f.m/dosja.al)

  Shto Koment