Aktualitet

Terrori në Fier, babai shkoi të vizitonte të birin e plagosur e u qëllua me armë (EMRI)

Po ashtu mësohet se personi që mbeti i plagosur në spital është babai i tij. Burime bëjnë me dije babai ka shkuar në spital për të parë të birin, por aty është qëlluar nga personi që i mori armën policit dhe qëlloi në spital.
Featured image of article: Terrori në Fier, babai shkoi të vizitonte të birin e plagosur e u qëllua me armë (EMRI) I plagosuri në Fier

FIER- Detaje të reja janë mësuar nga ngjarja e rëndë të ndodhur sot në Fier. Sipas informacioneve mëoshet se personi që është plagosur me armë të fohta në Levan është Gentjan Zhapa dhe është 33 vjeç.

Zhapa është qëlluar me levë në kokë, nga perosnat e tjerë që po konfliktohej në Levan.

Po ashtu mësohet se personi që mbeti i plagosur në spital është babai i tij. Burime bëjnë me dije babai ka shkuar në spital për të parë të birin, por aty është qëlluar nga personi që i mori armën policit dhe qëlloi në spital.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Një ngjajre e rëndë është shënuar sot në Fier. 4 persona janë lagopsur dhe tre janë arrestuar. Sherri mes dy grupeve ka nisur në Levan dhe përfundoi me përdorimin e armës brenda Urgjencës në Fier. Policia ka marrë në kontroll situatën dhe ka arrestuar autorët. Të plagosurit janë jashtë rrezikut për jetën.

(A.B. Dosja.al)

Shto Koment