Aktualitet

Tërmeti i fuqishëm shemb një pjesë të fakultetit të Gjeologji Minierës, zë poshtë dhe 2 makina (Video)

TIRANË- Tërmeti i fuqishëm që ra rreth 1 orë më parë në Tiranë, ka shkaktuar dëme të mëdha në godinën e Fakultetit të Gjeologji Minierës.

E gjithë fasada është shembur dhe ka rënë në oborrin e përparmë të godinës duke dëmtuar plotësisht edhe makinat që ndodheshin aty.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

vijon…

Shto Koment