Aktualitet

Tentoi të kalonte rrugë, e moshuara përplaset nga makina në Vlorë, 75-vjeçarja rëndë për jetën (Foto+VD)

Mësohet se 75-vjeçarja ka qënë duke kaluar rrugën kur është përplasur një mjet tip "Opel Corsa".

VLORË– Një aksident ka ndodhur në zonën e Skelës në Vlorë, ku një këmbësore është përplasur nga një makinë.

Mësohet se 75-vjeçarja ka qënë duke kaluar rrugën kur është përplasur një mjet tip “Opel Corsa”.

 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

 

E moshuara është dërguar menjëherë në spitalin Rajonal të Vlorës ku edhe ndodher në gjendje të rëndë për jetën. Ndërkohë që policia ka ndaluar drejtuesin e mjetit, dhe ka nisur punën për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit. 

(k.m/dosja.al)

Shto Koment