Aktualitet

Tensione në Shkodër, qytetarët djegin goma dhe përplasen me Policinë

Përditësuar:

Për më shumë se 1 orë qindra qytetarë në hyrje të qytetit të Shkodrës po mbajnë të bllokuar hyrjen e qytetit. Ata janë ulur këmbëkryq në rrugë dhe nuk lejojnë kimin e asnjë makine, duke krjuar kështu një trafik shumë të rënduar.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Më tej ata kanë djegur dhe disa goma dhe kanë krijuar kaos në urën e Spatharit. Ata janë përplasur me forcat e rendit duke u shtyrë dhe  duke qëlluar me goma.

Shto Koment