KRYESORET
Art&Argëtim

Tensione në historinë e dashurisë! Shenja që do ndihet e lodhur, horoskopi 25 Janar

25 Janar 2022, 06:01 Nga DOSJA
Tensione në historinë e dashurisë! Shenja që do ndihet e

Dashi
Të lindur më: 21 Mars – 19 Prill
Bëni mirë të shihni të ardhmen me optimizëm për romancën tuaj të dashurisë. Ndërsa në punë, përpiquni të bëni atë që besoni vërtet. Nuk do ketë zgjidhje, të paktën para muajit maj, për problemet ligjore dhe financiare.

Demi
Të lindur më: 20 Prill – 20 Maj
Hëna nuk është në shenjën tuaj, ndaj përpiquni të mos detyroni partnerin për të bërë disa gjëra që ju i doni sepse do të nxisni konflikte. Në punë ka disa vonesa të vogla, por nga data 31 gjithçka do të ndryshojë.

Binjakët
Të lindur më: 21 Maj – 20 Qershor
Në dashuri mund të përjetoni momente vërtet të rëndësishme. Në punë ndihuni pak të lodhur, por përpiquni t’i kushtoni vëmendje cështjeve që lidhen me gjobat dhe telashet.

Gaforrja
Të lindur më: 21 Qershor – 22 Korrik
Nuk jeni shumë të qetë në dashuri, ndaj përpiquni të sqaroheni. Në punë, tashmë gjithçka që ju propozohet është pozitive sepse lidhet me të ardhmen.

Luani
Të lindur më: 23 Korrik – 22 Gusht
Në historinë tuaj të dashurisë ka pak tension, por është më mirë të relaksoheni për 48 orë. Në punë, përpiquni t’i kryeni marrëveshjet me kujdes!

Virgjëresha
Të lindur më: 23 Gusht – 22 Shtator
Në dashuri përpiquni të shmangni grindjet, por nëse shoqëroheni me një person të lindur në shenjën e Binjakëve, nuk do të jetë aq e lehtë të heshtni. Në punë, gjithmonë dini çfarë të thoni dhe si të reagoni!

Peshorja
Të lindur më: 23 Shtator – 22 Tetor
Në dashuri jeni pak të shqetësuar, përpiquni të qëndroni të qetë. Në punë fillon një fazë rikuperimi, për fat të mirë nuk ka pengesa!

Akrepi
Të lindur më: 23 Tetor – 21 Nëntor
Hëna është në anën tuaj dhe mund të merrni edhe një surprizë të këndshme në dashuri. Në punë, fundi i muajit mund të jetë i rëndësishëm!

Shigjetari
Të lindur më: 22 Nëntor – 21 Dhjetor
Pritet që të keni takime të reja me persona që pëlqeni, por mos u fiksoni pas tyre. Ndërsa në punë premtohen gjëra të mëdha dhe konfirmime për disa çështje që i keni pritur prej kohësh!

Bricjapi
Të lindur më: 22 Dhjetor – 19 Janar
Më në fund do të keni çaste romantike për romancën tuaj. Në punë ndiheni më mirë dhe ata që duan të përfshihen duhet të jenë gati për të hedhur hapa të rëndësishëm.

Ujori
Të lindur më: 20 Janar – 18 Shkurt
Të martën është më mirë të distanconi njerëzit që duan t’ju testojnë me çdo kusht. Në punë, përpiquni të sqaroni çdo keqkuptim.

Peshqit
Të lindur më: 19 Shkurt – 20 Mars
Në dashuri do ti jepni fund një historie dashurie që nuk ju jep më lumturi. Në punë, të martën dhe të mërkurën mund të merrni dhurata dhe surpriza.

(a.b)/dosja.al

Ndihmës-Sekretarja e Shtetit takoi Alibeajn, ndërsa Paloka deklaroi se ka firmosur peticionin kundër ambasadores Kim. Çfarë do të thotë kjo për PD?

View Results

Sondazh

Poll

Aksident në Maminas, përfshihen gjashtë makina

Aksident në Maminas, përfshihen gjashtë makina

'Ka rrjedhje të sekretit hetimor?' Kraja-Majkos: Për non-gratat s'përgjigjem

Komisioni/ Kraja: Me paratë e konfiskuara kemi ngritur laboratorë eksperimentale

'A ndërhyn Rama dhe ministrat në punën tuaj?/ Kraja - Alibeajt: S'komentoj, zbatoj ligjin

Dosja e Aleks Nikës/ Ndreca: A mund të transferohet në SPAK? Kraja: Duhet vlerësuar

Dvorani dhe Ina Rama për President? Berisha: Janë subjekte të ndjekjes penale

Ç'do bëhet me Teatrin Kombëtar? Zotohet Berisha: Do ndërtohet siç ka qënë

8 emrat e PD për President, Berisha: Parodi e neverishme, keqpërdorim i Ramës

FMN propozoi shkrirjen e Bordit, Berisha: Të ndërhyhet me urgjencë për çështjen e borxhit

A e përdori PD për të justifikuar non-gratën? Berisha: Partia më ka penguar

'Non-grata' në gjykatën franceze, Berisha: Ka 2 faktorë kundër meje

Nëse vjen Berisha, PD duhet të pezullohet nga PPE, ish-kryeministri: Gaboi!

Berisha thirrje BE: Na hapni negociatat! Nuk e meritojmë, por po s'ndodhi sjell trazira në rajon

'Shqipëria anëtar i asociuar i BE'/ Rama: Mbështes vizionin e Macron

Gjermania kundër Ballkanit të Hapur? Rama: Ushqim për konsum lokal

'Ballkani i Hapur'/ Charles Michel: E mbështes, uroj që të gjithë t'i bashkohen nismës

'Ndryshojmë kursin'/ Rama: Nëse Bullgaria s'hap rrugë, do i shpëtojmë kthetrave të tyre

Integrimi/ Pse duhet mbajtur peng Shqipëria? Michel: Duhen zgjidhur konfliktet, ju mbështes

Integrimi në BE, Charles Michel: Angazhimi ynë nuk ka ndryshuar

Integrimi në BE/ Rama: Kemi hedhur hapa njëjtë si vendet që i kanë çelur negociatat

Aksioni i SPAK, Berisha: U dekonspirua, Edi Rama u shqetësua, dha mesazh tek bandat

Raporti i FMN, Ibrahimaj: Do jemi më të kujdesshëm, do analizojmë çmimet

Autori i vë zjarrin furgonit të policit në Shkodër, i maskuar si grua

Demokratja-Berishës: Ti je i ndershëm, këta të tjerët kanë nga 100 dashnore

Emri i presidentit të ri, Alibeaj flet për firmat: I kam! Në mbledhje sot ishin 26 deputetë

Negociatat për president tek PD, Alibeaj: Nesër pasdite do kemi mbledhje tjetër

17 shoferë “dru” në timon, 27-vjeçari rreh efektivin e Policisë teksa e shoqëronte

A janë arrestimet e Nuredin Dumanit? Kreu i SPAK se "lëshon" PENTITON: Nuk flas dot...

Pse s'janë arrestuar Ervis Martinaj dhe Suel Çela? Kraja dhe Nano: Po i kërkojmë akoma...

Ka dyshime për dekonspirtim?Kreu i SPAK: Jo!Do i shkojmë deri në fund, s'ka rëndësi sa të fortë janë

Cili ka qenë roli i shefit të Krimeve, Palushit? Arben Kraja: Ka shpërduar detyrën!

ZBULOHET emri i aksionit të SPAK, kuptimi! Kush e kishte "plumbin e artë"...

MEGAAKSIONI, Arben Kraja jep DETAJE: Shkatërruam 8 banda, të dhunshëm, paguanin shumë për vrasje

Zgjedhja e Presidentit, Bylykbashi: Alibeaj ka marrë përsipër t’i sigurojë Ramës votat

Shpërthim me tritol në lokalin Radhimë! Ambienti i marrë me qira nga kunati i Çelës

Momenti kur djali i Arben Mërkurit largohet nga vendngjarje, ia vranë të atin para syve

Vrasja në Sukth, dalin pamjet nga vendngjarja

'A ka më deputetë që hetohen?'/ Arben Kraja 'kyç gojën': Nuk jap përgjigje, e thotë ligji

Kreu i SPAK: 80% të rasteve që kemi në dorë, as që e dinë se janë nën hetim

Dosja 184 s'i "shqitet" Ulsi Manjës, Tabaku ia kujton para Arben Krajës, ministri: Kam një merak

PS sulmon SPAK, Balla: Pse s'hetohet Berisha? Tabaku e mbron: Shikoni "non grata-t" tuaja

'41 prokurorë janë shkarkuar'/ Kreu i KLP: Disa janë kërcënuar me jetë, u morën në mbrojtje

Qeveria miraton fond shtesë 160 mln lekësh për federatat sportive dhe sportistët elitarë

Manastirliu: Kemi miratuar financim shtesë për sistemin shëndetësor

Conferencë League! 25 Maji ditë pushimi, s'lejohen makinat, 'mbyllet' Tirana

Procesi i Rindërtimit, Ahmetaj: Do ndërtojmë 167 shkolla, 137 kompani marrin pjesë, program unik

Me kë e ka? Rama: Flet shumëkush për bujqësinë, ose s'kanë lidhje ose s'kuptojnë

Presidenti i ri/ Arrihet akordi! Balla-opozitës: Deri në raundin e tretë propozimet i keni ju

Presidenti i ri/ Balla-opozitës: Deri në raundin e tretë propozimet i keni ju

Basha lë me 'hije' kolegët, Agron Duka frikë të bëjë llogari: Se mos bëj ndonjë gabim?