Showbiz

Temperatura përvëluese! Françeska Jaçe nuk duron dot më, i heq të gjitha dhe del para pasqyrës: Plasëm vape!!!!

FOTO
Duke qënë se ditët e fundit në Tiranë ka qënë një vapë e madhe, modelja këtë gjë e ka treguar në këtë rrjet social, mirëpo ndryshe nga të tjerët ajo është shfaqur vetëm me të brendshme.
Featured image of article: Temperatura përvëluese! Françeska Jaçe nuk duron dot më, i heq të gjitha dhe del para pasqyrës: Plasëm vape!!!! Franceska Jace

TIRANE– Françeska Jaçe është një nga modelet më të njohura në vend që tërheq vëmendjen e njerëzve për shkak të formave të saj bombastike që nuk heziton ti tregojë në Instagram.

Duke qënë se ditët e fundit në Tiranë ka qënë një vapë e madhe, modelja këtë gjë e ka treguar në këtë rrjet social, mirëpo ndryshe nga të tjerët ajo është shfaqur vetëm me të brendshme.

E veshur me të brendshme të zeza dhe shumë sexy me një peshqir të bardhë në flokë, Françeska shkruan: Plasëm vape

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Franceska Jace (@franceskajace) on

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Komentet nuk kanë munguar në këtë foto, shumica e të cilave shkruajnë se do ishte mirë që modelja të mos kishte asgjë veshur.

Hiqi fare qe mos te kesh vap’, ‘po ti per ca e bo ket foto per te shtu me shume vapen’

komente

(A.B)/Dosja.al

Shto Koment