Showbiz

“Teknikisht, do të jesh teze?”/ Dua Lipa reagon për pritjen e ëmbël të kunatës: Jam shumë e emocionuar

Në një intervistë për stacionin radiofonik të Zelandës së Re, ‘The Edge’, Dua u pyet se si ndihej për pritjen e ëmbël të kunatës. Ndërsa Dua në përgjigjen e saj nuk e fshehu entuziazmin.
Featured image of article: “Teknikisht, do të jesh teze?”/ Dua Lipa reagon për pritjen e ëmbël të kunatës: Jam shumë e emocionuar Dua Lipa, Anwar Hadid, Gigi hadid dhe i dashuri

BRITANI– Këngëtarja e njohur me origjinë shqiptare Dua Lipa ka reaguar për herë të parë në lidhje me shtatëzaninë e kunatës, modeles Gigi Hadid.

Në një intervistë për stacionin radiofonik të Zelandës së Re, ‘The Edge’, Dua u pyet se si ndihej për pritjen e ëmbël të kunatës. Ndërsa Dua në përgjigjen e saj nuk e fshehu entuziazmin.

“Teknikisht, do të jesh teze?”,- ishte pyetja.  “Po. Është një lajm shumë i bukur. Jemi shumë, shumë të emocionuar”, u shpreh Dua.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Modelja e njohur Gigi Hadid ka konfirmuar zyrtarisht shtatzëninë e saj ditën e sotme duke thënë se ndihet shumë e ngazëllyer për lajmin e mrekullueshëm.

Burimi:n3on.org

(A.K.Dosja.al)

Shto Koment