Aktualitet

Ke një ide inovative? Ky është momenti yt për të kapur majat! Më të mirët shkojnë në ‘Silicon Valley’ (VD)

Më të mirët, shkojnë në Silicon Valley, e cilësuar si ‘Meka’ e botës së startup-eve që i jep mundësi kujtdo që ka talent të ngrihet në majë.
Featured image of article: Ke një ide inovative? Ky është momenti yt për të kapur majat! Më të mirët shkojnë në ‘Silicon Valley’ (VD) Posteri

TIRANË- TechSpace, shtëpia më e madhe e teknologjisë në Shqipëri ju mirëpret ju dhe projektet tuaja inovative.

Më të mirët, shkojnë në Silicon Valley, e cilësuar si ‘Meka’ e botës së startup-eve që i jep mundësi kujtdo që ka talent të ngrihet në majë.

Nëse keni ide inovative dhe mendoni se mund ta transformoni konceptin tuaj në një plan konkret biznesi  ku janë të integruar elementë të teknologjisë së informacionit, aplikoni tani për #StartupProgram #RoadmaptoSiliconValley.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Vetëm se koha nuk premton. Ju duhet të aplikoni brenda datës 29 shkurt në https://techspace.al/home/startup-program dhe bëhuni pjesë e garës!

(A.B. Dosja.al)

Shto Koment