Showbiz

“Bota është e jotja”/ Bora Zemani ndez rrjetin me bikini, arratiset me Donaldin në bregdet dhe poston foto provokuese

Bora Zemani dhe Donald Veshaj po shijojnë ‘lirinë’ pas karantinës së bashku në bregdet.
Featured image of article: “Bota është e jotja”/ Bora Zemani ndez rrjetin me bikini, arratiset me Donaldin në bregdet dhe poston foto provokuese Bora Zemani dhe Donald Veshaj

TIRANË– Moderatorja Bora Zemani dhe aktori i humorit Donald Veshaj kanë menduar që këto ditë ti shijojnë në bregdet së bashku.

Çifti kanë postuar në Instagram një sërë fotosh të realizuara në plazh, vendodhjen nuk e kanë treguar.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by 🤘 (@donaldveshaj) on

Fotot e Borës dhe Donaldit janë publikuar në Instagramet personale dhe sfondi që shohim na bën të mendojmë se dyshja janë arratisur bashkë për disa ditë.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Bora Zemani (@borazemani) on

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Komentet nuk kanë munguar nga ana e tyre, aty ku nuk shihen që janë shkëmbyer emojit me zemra dhe puthje.

Komenti-Instagram, Bora Zemani

Lidhjen e tyre nuk e kanë konfirmuar asnjëherë në publik mirëpo tashmë çdo gjë është e dukshme dhe komentet pohojnë romancën që po ndodh mes tyre.

Mes komenteve të shumta, na tërhoqi vëmendjen ai i vëllait të Donaldit, Romeos në foton e moderatores.

Komenti-Romeo Veshaj

Lart e më lart tkq” shkruan Romeo në foto e Borës duke na lënë konfuzë për atë që ‘tkq’ do të thotë.

Të gjithë bashkë”-i përgjigjet Bora.

(A.B)/Dosja.al

 

Shto Koment