Showbiz

Të veshur si Mickey dhe Minnie Mouse, Arbana Osmani me djalin e saj e festojnë Halloween-in një javë para dhe mbrapa(FOTO)

 Përmes postimeve që  moderatorja ka publikuar në rrjetet sociale ka treguar se prej dy  tre ditësh kanë nisur përgatitjet  më festën.
Featured image of article: Të veshur si Mickey dhe Minnie Mouse, Arbana Osmani me djalin e saj e festojnë Halloween-in një javë para dhe mbrapa(FOTO) Arbana Osmani me djalin, Jonin

TIRANË– Arbana Osmani  sëbashku me djalin e saj Jonin, kanë treguar se po festojnë ditë me rradhë festën e Halloween-it  në shtëpinë e tyre, edhe pse dita është sot me 3 tetor.

Përmes postimeve që  moderatorja ka publikuar në rrjetet sociale ka treguar se prej dy  tre ditësh kanë nisur përgatitjet  më festën.

Edhe në një postim një postim ku shihet së bashku me Jonin Arbana shkruan: Zakonisht i festojme festat nje jave para dhe nje jave mbrapa🤦‍♀️ #spooky 🎃

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Ndërsa mëngjesin e sotëm ka publikuar një foto ku me djalin në krah shfaqen me veshjet e Mickey dhe Minnie Mouse.

Ndërsa mbi foto ajo shkruan mirëmëngjes, duke e shoqëruar me një emoji me dorën në ballë, ku tregon se është e detyruar të vishet edhe  si  personazhe të ndryshëm të kukullave për të kënaqur djalin e saj.

A.C/Dosja.al

Shto Koment