Showbiz

Të veshur serioz, Almeda dhe Tolgahan pozojnë para kameras/ Aktori turk ka një mesazh për fansat shqiptarë

Aktori i njohur turk Tolgahan Sayisman nuk ka harruar t’i urojë fansat shqiptarë per festen e Bajramit.
Featured image of article: Të veshur serioz, Almeda dhe Tolgahan pozojnë para kameras/ Aktori turk ka një mesazh për fansat shqiptarë Tolga dhe Almeda
Përditësuar:

Besimtarët myslimanë festojnë ditën e sotme Fitër Bajramin, festë e cila kësaj radhe i gjeti larg nga të afërmit e tyre.
Urime të shumta kanë ardhur nga personazhe të njohur të showbizit si dhe nga personalitete të fushave të tjera.

Aktori turk, Tolgahan Sayisman, i cili është i martuar me bukuroshen shqiptare Almeda Abazi, gjithashtu uroi festën me një foto pranë gruas. Mirëpo aktori përveç se uroi në turqisht bashkangjiti urimin dhe në gjuhën shqipe.

“Gëzuar Bajramin te gjithëve! ”, ka shkruar ai sipër fotografisë, ku të dy duken elegantë krah njëri-tjetrit.

 

View this post on Instagram

 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Herkese Iyi Bayramlar! ❤️ Gëzuar Bajramin te gjithëve! ❤️ Eid Mubarak! ❤️

A post shared by Tolgahan Sayışman (@tsayisman) on

Kujtojmë se Tolgahan dhe Almeda janë prindër të një djali të vogël të cilin kanë vendosur ta quajnë Efehan.

(A.B)/Dosja.al

Shto Koment