Argetim

Të thjeshta dhe me stil, vishuni me fustanet dhe sandalet më të bukura të kësaj vere

Vajza mos u lodhni shumë duke ndryshuar gjithë gardërobën për këtë verë. Një pjesë të mirë të rrobave mund t’i keni edhe që vitin e kaluar, që mund të vishen sërish. Ne ju sugjerojmë sandalet dhe fustanet më të bukura dhe të thjeshta njëkohësisht.
Featured image of article: Të thjeshta dhe me stil, vishuni me fustanet dhe sandalet më të bukura të kësaj vere Sandalet dhe fustanet me te bukura qe mund te vishni kete vere

TIRANË- Për vajzat çdo stinë është një sfidë më vete. Ndryshimi i gjithë gardërobës së tyre kërkon kohë, nerva, shije, dhe sigurisht të ardhura të mira.

Por duhet të dini që shumë rroba të vitit të kaluar mund t’i rimodeloni ose edhe t’i mbani në modelin fillestar sepse mbi të gjitha e rëndësishme  është që të ndiheni ju mirë me veshjen tuaj.

Sot në këtë artikull dosja.al ju sugjeron të shikoni  modelet e fustaneve dhe sandaleve që janë më in këtë verë.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Është vështirë të vishesh tjeshtë, bukur e të ndihesh vetë këndshëm, por nëse shikoni fotot në galerinë më poshtë do e gjeni zgjidhjen që kërkoni çdo mëngjes.

Marrë dhe përshtatur nga Cosmopolitan

A.C.Dosja.al

Shto Koment