Aktualitet

Të shtëna me armë zjarri pranë Bashkisë së Elbasanit, s’ka viktima

Të shtëna me armë në qytetin e Elbasanit. Fatmirësisht nuk raportohet për të plagosur.
Featured image of article: Të shtëna me armë zjarri pranë Bashkisë së Elbasanit, s’ka viktima

ELBASAN– Të shtëna me armë në qytetin e Elbasanit. Fatmirësisht nuk raportohet për të plagosur.

Ngjarja ka ndodhur pranë Bashkisë së Elbasanit, por nuk dihen detaje të tjera lidhur me këto ngjarje.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Policia ka shkruar menjëherë në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e ngjarjes dhe identifikimin e personave që kanë qëlluar me armë.

(k.m./dosja.al)

Shto Koment