Virale

Të shtëna me armë zjarri në Pogradec, Polici i Shqiponjave i jep armën e shërbimit të dashurës, vajza e re gjuan me të mes errësirës

VIDEO
Vajza e re ka gjuajtur me armën e shërbimit të të dashurit të saj.
Featured image of article: Të shtëna me armë zjarri në Pogradec, Polici i Shqiponjave i jep armën e shërbimit të dashurës, vajza e re gjuan me të mes errësirës pamje nga vendi i ngjarjes

POGRADEC- Ndodh edhe kjo! Një efektiv i “Shqiponjave” në Pogradec i ka dhënë armën e shërbimit të dashurës së tij. Kjo e fundit ka marrë armën dhe gjuan me të në një zonë malore.

Por jo vetëm kaq, vajza e re është filmuar teksa gjuan me armë dhe më pas këtë video ajo e ka postuar në rrjetet sociale.

Gjithçka shihet qartë në foton e mëposhtme të publikuar nga JOQ.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

J.V/Dosja.al

Shto Koment