Aktualitet

Të revoltuar për vrajsen e Klodian Rashës?/ Protestuesit në kor: Edi Rama të ***fsha ropt o hej…

VIDEO
Siç shihet në një video të siguruar nga Dosja.al, protestuesit në kor kanë sharë kryeministrit Rama.
Featured image of article: Të revoltuar për vrajsen e Klodian Rashës?/ Protestuesit në kor: Edi Rama të ***fsha ropt o hej… Pamje nga protesta

TIRANË- Në protestën e ditës së sotme që është zhvilluar për të tretën ditë radhazi për vrasjen e Klodian Rashës nga policia, përvçse dhunës, gotijeve me sendë të forta dhe përplasjeve mes policisë dhe qytetarëve nuk aknë munguar as sharjet.

Siç shihet në një video të siguruar nga Dosja.al, protestuesit në kor kanë sharë kryeministrit Rama.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Siç dëgjohet dhe në video ato brohorasin duke thënë: “O hej, o hej, Edi Rama të q*ifsha ropt o hej….Edi Rama të q*ifsha ropt o hej”. 

(A.k.dosja.al)

Shto Koment