Aktualitet

“Të q*fsha ropt ku*vë muti”, plas sherri banal mes vajzave, shkulin sendilet në autobus (VIDEO)

Dy vajza janë zënë keq në në linjën e autobusit Fushë Krujë-Tiranë, duke përdorur fjalë banale ndaj njëra-tjetrës.
Featured image of article: “Të q*fsha ropt ku*vë muti”, plas sherri banal mes vajzave, shkulin sendilet në autobus (VIDEO) Foto nga sherri në autobus

TIRANË- Një sherr i rëndomtë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në linjën e autobusit Fushë Krujë-Tiranë, me protagoniste disa femra.

Nga pamjet e dërguara në redaksinë e JOQ, nga një qytetare e pranishme në vendngjarje, duket se situata ka qënë shumë e tensionuar.

Qytetarja tregon se vajzat kanë hyrë në autobus bashkë me disa familjarë të tyre. Fillimisht ata janë zënë vetëm me fjalë, por situata u tensionua dhe vajzat filluan të kapeshin prej flokësh e të godisnin njëra-tjetrën me ç’të gjenin përpara. Sipas qytetares në përleshje janë përfshirë edhe familjarët e tyre.

 

“Të q*fsha ropt, ku*vë muti”/ Plas keq sherri mes vajzave në autobus, goditen me ç’të gjejnë përpara on Vidnews.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

 

Si pasojë autobusi ka ndaluar për gati një orë, pasi vajzat po godisnin njëra-tjetrën edhe me sendile. Madje ato kanë përdorur edhe fjalë banale ndaj njër-tjetrës.

“Të q*fsha ropt, ku*vë muti”/ Plas keq sherri mes vajzave në autobus, goditen me ç’të gjejnë përpara on Vidnews.

Nuk dihet shkaku i sherrit mes tyre, pasi ato kanë hyrë duke u grindur në autobus.

(a.m/dosja.al)

Shto Koment