Showbiz

“Të përgjakur mes djajve dhe shtrigave”, ja si u maskuan personazhet e ‘Dance with me’ për Halloween(FOTOT)

Të gjithë shihen të kenë bërë makeup të frikshëm, dhe pothuajse në secili prej  tyre  dukej si i përgjakur me bojën e hedhur sipër rrobave të bardha.
Featured image of article: “Të përgjakur mes djajve dhe shtrigave”, ja si u maskuan personazhet e ‘Dance with me’ për Halloween(FOTOT) Pamje nga personazhet e 'Dance with me'

TIRANË- Mbrëmjen e djeshme djeshme në spektaklin e “Dance with me” të  gjithë personazhet e njohur që janë pjesmarrës  në këtë spektakël  janë veshur dhe maskuar frikshëm për festën e Halloween

Përmes postimeve në  rrjetet sociale është parë që të gjithë personazhet  kanë zgjedhur të vishen sa më çuditshëm  duke kombinuar kështu  edhe me  performancën  e tyre në spektal.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Të gjithë shihen të kenë bërë makeup të frikshëm, dhe pothuajse në secili prej  tyre  dukej si i përgjakur me bojën e hedhur sipër rrobave të bardha.

A.C/Dosja.al

Etiketa:

Shto Koment