Showbiz

Të pandarë! Arbana Osmani duke punuar deri në orët e vona, poston foton ‘kokë më kokë’ me Eduart Grishajn, në mëngjes sërish bashkë

Fotot për revistën janë bërë nga i dashuri i saj, regjisori Eduart Grishaj, i cili përkujdeset për çdo dalje të saj publike. Ata të dy kanë postuar një foto teksa janë kokë më kokë duke parë pozat e shkrepura. 
Featured image of article: Të pandarë! Arbana Osmani duke punuar deri në orët e vona, poston foton ‘kokë më kokë’ me Eduart Grishajn, në mëngjes sërish bashkë Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj

TIRANË– Moderatorja Arbana Osmani duket se është përfshirë me të gjitha forcat në promovimin e librit të saj më të ri. 

Ditën e djeshme, ajo ka qëndruar jashtë deri në orët e vona të darkës duke bërë foto për kopertinën e një reviste shumë të njohur si “Living”.

Fotot për revistën janë bërë nga i dashuri i saj, regjisori Eduart Grishaj, i cili përkujdeset për çdo dalje të saj publike. Ata të dy kanë postuar një foto teksa janë kokë më kokë duke parë pozat e shkrepura. 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj

Por çifti duket se është i pandarë! Edhe sot ata kanë postuar një foto duke pirë kafen e mëngjesit së bashku. 

Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj

(k.m/dosja.al)

Shto Koment