Showbiz

Të ndarë? Rudina Dembacaj krah bashkëshortit duke pirë së bashku kafenë(Foto)

Ditën e sotme Dembacaj është fotografuar krah bashkëshortit të saj Aleksit në një lokal në Tiranë, gjë që vë sërish në dyshim nëse dyshja është bashkë apo jo.
Featured image of article: Të ndarë? Rudina Dembacaj krah bashkëshortit duke pirë së bashku kafenë(Foto) Rudina Dembacaj dhe bashkëshortit i saj Aleksi

TIRANË-  Rudina Dembacaj kohët e fundit është  përfolur për një ndarje  nga  bashkëshorti i saj, Aleksandër Varfaj, ku thuhet se shkak është bërë tradhëtia e moderatores.

Megjiathë vetë Rudina ka preferuar të mos flasë për këtë çështje, ndërsa janë parë që kanë qarkulluar foto të çiftit gjatë ditëve të fundit.

E ftuar edhe në emisionin “Soiree” në Top Channel, Dembacaj bëri një deklaratë të çuditshme në lidhje me burrin e saj. (Lexo këtu)

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Ndërsa mesditën e sotme në një foto që ka qarkulluar në rrjetet sociale, Rudina është fotografuar krah bashkëshortit të saj Aleksit, në një kafe në kryeqytet.

A.C/Dosja.al 

Një Koment në “Të ndarë? Rudina Dembacaj krah bashkëshortit duke pirë së bashku kafenë(Foto)

  1. aman shkoni pergjoni edhe cfare muhabeti bejne se ne vdesim te dime kush u nda e kush u rrah …

Shto Koment