Showbiz

Të ndarë, por Mozzikun nuk e ndalon asgjë të flasë me ‘Dhelprën Dinake’, Hana i mundëson një komunikim me Loredanën(FOTO)

Pavarësisht se nuk kanë lënë mënjanë postimet thumbuese apo mesazhet e koduara ndaj  njëri-tjetrit Loredana komunikon sërisht me Mozzikun pasi ai mbetet sërish babai i fëmijës së saj,  e për  këtë arsye flasin për shkak të Hanës.
Featured image of article: Të ndarë, por Mozzikun nuk e ndalon asgjë të flasë me ‘Dhelprën Dinake’, Hana i mundëson një komunikim me Loredanën(FOTO) Loredana, Hana dhe Mozzik

TIRANË- Çifti më i përfolur i shoëbizzit shqiptar, të  ndarë muajt e fundit, Loredana Zefi dhe  Mozzik tërheqin gjithmonë vëmendjen me postimet  që bëjnë.

Por edhe pse të ndarë, është dikush që i bashkon dy këngëtarët e njohur, dhe ajo është vajza  e tyre, Hana.

Pavarësisht se nuk kanë lënë mënjanë postimet thumbuese apo mesazhet e koduara ndaj  njëri-tjetrit Loredana komunikon sërisht me Mozzikun pasi ai mbetet sërish babai i fëmijës së saj,  e për  këtë arsye flasin për shkak të Hanës.

Dyshja siç duket po kujdeset që Hanës të mos i mungojë dashuria e mamit dhe e babit.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Këtë herë ka qenë Mozzik ka publikuar një foto teksa ka qenë duke  komunikuar përmes kamerës me Hanën, komunikim  ky që sigurisht e ka  mundësuar Loredana.

Ndërsa krahas fotos të Hanës, Mozzik shkruan: Jetë, duke e shoqëruar me një emoji zemër.

Kujtojmë që kënga ‘Dhelpër Dinake’ që  këngëtari ka publikuar sëfundmi mendohet të  jetë një këngë dedikuar ish-partneres së tij, Loredanës.

A.C/Dosja.al 

Shto Koment