Showbiz

“Të më mbajë apo të më heqë qafe”, Aulona Musta flet për dilemën e burrit (Video)

Moderatorja Aulona Musta poston foto me bashkëshortin dhe tregon dilemën e tij të çuditshme.
Featured image of article: “Të më mbajë apo të më heqë qafe”, Aulona Musta flet për dilemën e burrit (Video) Aulona Musta me bashkëshortin

Moderatorja Aulona Musta është një ndër femrat e showbizit më të ndjekura në rrjetet sociale dhe komentohet shpesh herë nga ndjekësit.

Aulona nuk  nguron  të ndajë me ndjekësit e saj foto dhe video nga jeta e saj private.

Së fundmi moderatorja ka postuar një foto me bashkëshortin dhe na ka treguar për dilemën e tij.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

“Të më mbajë apo të më heqë qafe”-shkruan Aulona krahas fotos me bashkëshortin.

 

(D.K/Dosja.al)

Shto Koment