Showbiz

“Të lutem ktheu prapë”/ Nora Istrefi dhe Robert Berisha sërish bashkë? Këngëtarja bën veprimin e papritur (FOTO)

Këngëtarja ka publikuar këngën e fundit të Robertit me titull "Sa të kam dasht".
Featured image of article: “Të lutem ktheu prapë”/ Nora Istrefi dhe Robert Berisha sërish bashkë? Këngëtarja bën veprimin e papritur (FOTO) Nora Istredi dhe Robert Berisha.

Kosovë- Edhe pas ndarjes, Robert Berisha dhe Nora Istrefi mesa duket kanë miqësi mes tyre. Dyshja i dha fund martesës disavjeçare, nga e cila kanë edhe një vajzë, Renee dhe sipas Robertit dashuria mes tyre tashmë ka mbaruar.

Pas ndajres këngëtarja Nora Istrefi është treguar më e tërhequr dhe i ka pasur të pakta deklaratat publike për ndarjen. Megjithatë së fundmi këngëtarja ka bërë një reagim që nuk pritej. Ajo ka publikuar në Instastory këngën më të re të Robertit “T’kam dasht”, që thuhet se është dedikim për të.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
Postimi i Nora Istrefit

Nuk dihet ende nëse çifti por përpiqet të kthehen sërish bashkë apo duan të kenë vetëm miqëri.  Në këngën e fundit të Roberit, thuhet: “Sa t’kam dasht, të lutem kthehu prapë”. Kjo na ngjall shumë dyshime.

J.V/Dosja.al

Shto Koment