Aktualitet

Të lexosh Fatin/ Astrologia: Do të ketë zgjedhje në 30 qershor

Parashikueset e fatit, shprehen se do të ketë zgjedhje më 30 qershor, ndërsa opozita ende nuk ka një qëndrim nëse do marrë pjesë apo jo.
Featured image of article: Të lexosh Fatin/ Astrologia: Do të ketë zgjedhje në 30 qershor Foto ilustruese

Në Shqipëri ka nga ata që duan ta lexojnë fatin përmes filxhanit të kafesë, letrave apo leximit të dorës.

Por ka edhe nga ata që pretendojnë që komunikojnë me perënditë dhe thonë se janë shërues.

Veç tyre janë edhe astrologët që edhe pse jemi në një rrëmuje politike, thonë se në Shqipëri do të mbahen zgjedhjet lokale të qershorit.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Marrë nga Top Channel

Shto Koment